Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Anna Zabłocka Nieruchomości

70-562 Szczecin
Plas Orła Białego 8
Tel: 781590479
914347921
anna@annazablocka.pl

Z Biurem Anna Zabłocka Nieruchomości, znajdującym się w Szczecinie na placu Orła Białego 8, wszystko jest możliwe – zapewniamy kompleksową obsługę transakcji począwszy od kredytu, zakupu, sprzedaży po wynajem oraz projekt wnętrza w jednym miejscu!

Od 1995 roku zapewniamy naszym klientom profesjonalną kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na rynku nieruchomości, stale poszerzając naszą ofertę i dostosowując ją do Państwa potrzeb, a jednocześnie nieustannie doskonaląc swoje kompetencje w trakcie specjalistycznych kursów, szkoleń i konferencji branżowych.

 

Przynależymy do:


Biuro Nieruchomości Anna Zabłocka posiada wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) w WARTA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A  – suma gwarancyjna w wysokości 350 000,00 EURO. Dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie w zakresie dodatkowych ryzyk odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami – suma gwarantowana 500 000,00 zł.

Przynależność do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami umożliwia nam na korzystanie z Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert, który pozwala na szybką i sprawną obsługę klienta, a każda oferta będzie promowana przez ponad 70 biur nieruchomości już w ciągu 48h! Aby twoja oferta pojawiła się w systemie nie musisz zawierać wielu umów pośrednictwa.

Zapewniamy obsługę organizacyjną transakcji (notariusz, tłumacz, bank, spółdzielnia itd.)

 


Nasze biuro jest jedynym w woj. Zachodniopomorskim partnerem Murator Finanse!